High school Musical!

High school musical-mp3

25. prosince 2007 v 21:39 | Getty
I can´t take me eyes off you-stahujte zde!


We´re all in this together-stahujte zde!


Breaking Free-stahujte zde


Stick to the status-stahujte zde


start of something-stahujte zde


Get´cha head to game-stahujte zde


What I´ve been looking for-stahujte zde!

životopis Justina

25. prosince 2007 v 17:53 | Getty

Justin Timberlake

Zpěvák

Datum narození: 31.01.1981 Místo narození: Memphis, Tennessee, USA Znamení: Vodnář

Fanklub Justin Timberlake: Pořadí fanklubu: 73 další >(56 fanoušků) sangacu mishulinka92 daemonnn Další fanoušci > Chci se stát fanouškem
Člen skupiny: 'N Sync
Životopis:
Justin se narodil a vyrůstal v Memphis v Tennessee. Od malička se mu zalíbilo zpívání a tancování. Svou první soutěž "Dance Like New Kids On The Block", vyhrál jako malé dítě. Poprvé se v televizi objevil v jedenácti letech v show pro mladé talenty "Star Search", kde zpíval country music.

Obrovský zlom ve své kariéře přišel v roce 1992, když mu byla nabídnuta šance pravidelně vystupovat v Disneyově "Mickey Mouse Club". Po dvou letech vystupováni dokázal jako umělec velmi dobře zapůsobit. V pořadu se potkal s budoucím spolupracovníkem z *NSync Joshua Scottem Chasezem a popovými princeznami Christinou Aguilerou a Britney Spears.

Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině. Společně tedy s Kirkpatrickem, Chasezem, Joey Fatonem a Lance Bassem vytvořili skupinu *NSync. Po značných úspěších v zahraničí se koncem devadesátých let podařilo *NSync prorazit i v amerických hitparádách s veleúspěšným albem "Strings Attached and Celebrity".

V přímém souboji s Backstreet Boys byl *NSync mnohem více dynamickou skupinou mladých zpěváků. Což skupině pomohlo dosáhnout neobyčejných úspěchů v prodeji nosičů a mnoha ocenění. Přestože byl Justin nejmladším členem skupiny stal se nejvýraznější a brzy vůdčí osobností, která měla obzvláštní nadání na zpěv a tanec.

K obrovskému růstu jeho popularity mu velmi pomohl románek s mladou popovou královnou Britney Spears. V jednu dobu se pár objevoval ve všech světových médií a byl nazýván královským párem popu. Ačkoliv jejich vztah dlouho nevydržel, popularita obou se díky jejich vztahu drží dodnes.

V současné době se Justin rozhodl pro sólovou kariéru, je připraven získat nové fanoušky s jeho prvním sólovým albem "Justified". Justin má také vlastní organizaci "Justin Timberlake Foundation" pro podporu výuky hudby na školách.

Autor: Kamil Koupý

životopis filmu

25. prosince 2007 v 16:53 | Getty
High School Musical - High School MusicalOriginální název: High School Musical Typ filmu: Komedie Rok výroby: 2006 Režie: Kenny Ortega Hrají: Zac Efron , Vanessa Anne Hudgens , Ashley Tisdale , Lucas Grabeel , Corbin Bleu Fotogalerie
(62 fotek):
Popis: High School Musical je americký "udělaný-pro televizi" hudební film, publikovaný a distributovaný Disney. Byl vydán 20.1.2006.

Film byl jeden z nejúspěšnějších na Disney Channel Original Movies, publikovaný s pokračováním a delimitací potvrzen,í a soundtrackem, který byl komerčně nejúspěšnějším albem roku 2006.

Film byl jeden z nejvice uspesnych na Disney kanálu Originalnich filmu, publikovany s pokracovanim zatvrzelý vedlejsi produkt, a zvukovy zaznam, ktery byl nejvice komerecne-uspesne album roku 2006.

High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo. Fanklub High School Musical: (100
fanoušků)Pořadí fanklubu: 2 další > chad 04.andy kikush987 hannah11 denomenka berny14

fotky z 1 musical

25. prosince 2007 v 16:50 | Getty


herci

25. prosince 2007 v 16:48 | Getty

fotky z 2 musical

25. prosince 2007 v 16:46 | Getty


 
 

Reklama